Послуги

Оренда авто з водієм
Оренда авто з водієм

До ваших послуг сучасний та комфортний автопарк, професійні та ввічливі водії з багаторічним водійським досвідом.
В залежності від ваших потреб, пропонуємо різні класи для оренди авто з водієм: стандарт, бізнес, мінівени, а також автомобілі представницького класу.
Для особливих та урочистих подій, ми пропонуємо замовити Mercedes S-Class з водієм.
Найшвидша подача, ідеально чисте авто та гарантія відмінного сервісу!

Міжнародні поїздки
Міжнародні поїздки

Безпечні та комфортні поїздки по всій Україні та навіть за її межами!
Поїздка за кордон потребує додаткової уваги, адже доволі важко знайти надійного водія та комфортне авто для такої тривалої поїздки. Замовте оренду авто з водієм за кордон від Еліт Таксі! Надійний та уважний водій докладе максимум зусиль, щоб ваша подорож була комфортною та безпечною.

Трансфер в/з аеропорту; трансфер з/на вокзал
Трансфер в/з аеропорту; трансфер з/на вокзал

Якщо потрібно організувати трансфер для вашого ділового партнера чи делегації до готелю або бізнес-центру, найкращим рішенням буде замовити трансфер авто бізнес-класу від Еліт Таксі. Професійний водій відстежить час прибуття ліката або потяга, зустріне пасажира з іменною табличкою(за бажанням) та сопроводить до авто.

Англомовні водії
Англомовні водії

Наш сервіс оренди авто з водієм пропонує послуги англомовних водіїв та англомовних диспетчерів.

Авто з шашкою таксі
Авто з шашкою таксі

Ексклюзивна перевага – рух смугами громадського транспорту, оминаючи затори! Завдяки чинній ліцензії на пасажирські перевезення у кожного перевізника Еліт Таксі, всі авто мають право рухатись смугами громадського транспорту на законних підставах! Це суттєво заощадить ваш час у дорозі.

Оренда авто на весілля
Оренда авто на весілля

Для особливих подій особливо відмінний сервіс! Замовити оренду авто з водієм на весілля Київ – ідеальне рішення для такої події! Ми потурбуємось, щоб ваше урочисте свято пройшло без зайвих турбот, таких як: організація різних поїздок у різні місця для вас та ваших гостей.
Ми врахуємо всі ваші побажання: підберемо комфортні автомобілі, а професійні водії будуть мати презентабельний вигляд! Довіртеся професіоналам та насолоджуйтеся святом!

Подзвонити